ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАХИСНИКАМИ

В рамках обласної пошукової акції "Герої серед нас: сучасні захисники України" 04 листопада 2020 року в Погребівській філії Путрівського НВК відбулася зустріч учнів 5-9 класів з учасниками ООС (АТО), захисниками України Радзієвським Олександром Анатолійовичом, а нині заступник комісара з мобілізаційної роботи Васильківського ОМВК та Пальчиком Володимиром Володимировичом, начальник відділення із забезпечення Васильківського ОМВК.

Олександр Анатолійович та Володимир Володимирович поділися своїм досвідом участі у АТО, життя до та після війни. Учні були вражені історіями запрошених Захисників, що мали багато запитань, на які гості дали грунтовні відповіді.

Наприкінці заходу, учні подякували пану Олександру та пану Володимиру за їхню мужність та відвагу та вручили птахів-оберігів, зроблених своїми руками.

Дякуємо щиро і від усієї душі всім Захисникам України за відвагу, мужність та героїзм.

Зустріч відбулася з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних вимог в умовах карантину.

Переглядів: 4 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0