20:54
#ЗробиГодівничкуВрятуйПташину

Онащук Володимир та Онащук Мирослав, учні КЗО ВРР - "Погребівський академічний ліцей", вихованці гуртка КЗ КОР "ЦТДЮК" "Юні рослинники", разом із родиною долучилися до обласного еко-челенджу "Зроби годівничку-врятуй пташину".

Ось невеличкий майстер-клас від родини Онащуків.

Наша годівничка виготовлена з деревини, яка залишилась після ремонтних робіт та гілок і стовбурів повалених дерев.

Ми вирішили відійти від традиційних прямих і суворих форм та ліній і зробити нашу годівничку такої оригінальної форми, яка б найкращим чином вписалась в природне середовище.

1. Для днища беремо будь яку пряму дошку. В нас це наприклад невелика соснова дошка

2. Дах стандартний з листів фанери.

3. Замість традиційних прямих планок по кутах, ми взяли два стовбура-рогатини. Підпиляли до потрібної висоти з обох сторін. До днища та даху прикрутили рогатини за допомогою шурупів.

4. По периметру днища зробили своєрідні бортики з доволі широких гілок.

5. Дах зафарбували чорною фарбою.

6. Для того щоб прикрасити дах ми взяли гілки берези, в яких зробили невеликі отвори. Такі ж отвори зробили в даху, в тих місцях, де планували закріпити ці гілки. З’єднували гілки з дахом за допомогою зубочисток.

7. З залишків невеликих стовбурів ми напилили кружечків, якими прикрасили дах. Приклеювали за допомогою клею-пістолету.

8. З невеликих пляшок, які залишились від вітамінів, зробили ємність для зерна, щоб його не розвіяло вітром. Пляшечку відрізаємо зверху, закріплюємо так, щоб між днищем годівнички та пляшкою залишилося біля сантиметру відстані. Зерно буде висипатись поступово, по мірі того, як птахи будуть з’їдати його.

Більше фото на нашій сторінці у Фейсбук.

 

Переглядів: 7 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: