Завершився районний етап Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція - 2020»

В номінації «Новорічний подарунок» отримала подяку Шупта Кароліна, учениця 1 класу з роботою "Різдвяні ангелочки".

В номінації «Новорічна композиція» здобув

ІІ місце на районному етапі Ахрамєєв Данило, учень 3 класу з роботою "Новорічні барви".

В номінації «Сюжетна композиція» здобув ІІ місце на районному етапі Золоташко Ярослав, учень 3 класу з роботою "Веселий сніговик".

В номінації «Новорічний букет» здобула ІІ місце на районному етапі Ткаченко Вікторія учениця 3 класу з роботою "Зимова екебана".

В номінації «Флористична новорічна картина чи колаж» здобув ІІІ місце на районному етапі Петецький Матфій, учень 1 класу з роботою "Різдвяний підсвічник".

В номінації «Новорічний вінок» здобула ІІ місце на районному етапі Петецька Маргарита, учень 5 класу з роботою "Святковий віночок".

В номінації «Стилізована ялинка» отримала І місце на районному етапі Довженко Владислава, учениця 2 класу з роботою «Новорічна прикраса».

Щиро вітаємо всіх учасників і переможницю. Бажаємо всім успіхів!!! Ви молодці!

Переглядів: 9 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0