З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Традиційно у першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти. Погребівська гімназія не є винятком.

Учнями закладу було підготовлено цікаву вітальну перерву для всіх працівників нашої гімназії - від вчителів до двірника. А особливим стало вручення всім працівникам пам'ятної ручки від учнів 7 класу та святковий освітянський смачний торт від 9-ти класників.

У цей день у закладі панувала справжня святкова атмосфера, сьогодні ми згадали кожного і кожну, адже всі ми разом, великою КОМАНДОЮ плекаємо майбутнє нашої держави - наших учнів.

Хочеться всім працівникам Погребівської гімназії висловити слова щирої вдячності за самоввідану працю, творчість, натхнення та справжню дружню атмосеру.

Колектив Погребівської гімназії - ВИ НАЙКРАЩІ! ЗІ СВЯТОМ!

Переглядів: 57 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0
Name *: