ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗЛЬОТУ УЧНІВСЬКИХ ВИРОБНИЧИХ БРИГАД, ТРУДОВИХ АГРАРНИХ ОБ`ЄДНАНЬ!

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді 02 – 03 грудня 2020 року провів ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Участь у Зльоті взяли команди із 20 областей України. Програма передбачала захист науково-дослідницьких робіт у секціях «Овочівництво», «Рослинництво» і «Садівництво», де юні аграрії Київщини, а це вихованці гуртка "Юні рослинники" КЗ КОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини", що працює на базі КЗО ВРР - "Погребівський академічний ліцей" представили результати наукових досліджень у вигляді цікавих доповідей, презентацій та постерів, а також творчий звіт аграрних трудових об`єднань та презентація виставки "Щедрість рідної землі".

На підставі протоколів засідань журі Зльоту переможцем від Київської області визнано Мисько Аню, вихованку гуртка «Юні рослинники» Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», ученицю Тростинського НВК (керівник роботи Красніков Костянтин Петрович), яка зайняла ІІІ місце в секції «Рослинництво».

За підсумками участі команди вихованців гуртка "Юні рослинники" у складі: Мисько Ані, Каденка Богдана, Шупти Ангеліни на чолі з керівником Красніковим Костянтином Петровичем, у Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових об`єднань команда Київщини отримала Диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо з високим досягненням! Бажаємо не втрачати темпів і здобувати нові перемоги!

Ви справжня гордість Київщини та Васильківщини!

Ми Вами пишаємося!

Переглядів: 11 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0