ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ОБЛАСНОЇ ОНЛАЙН-ВІКТОРИНИ ECO-TIME «Рlanet forever»

21 квітня 2021 р. КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» провів ECO-TIME «Рlanet forever», в якій взяли участь і учні Погребівської гімназії, а також учні, які є вихованцями гуртків "Юні рослинники" КЗ КОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини" та гуртка "Юні овочівники" Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості. Тож маємо такі результати:

І місце - Анастасія Дерлеменко, учениця 9 класу;

І місце - Станіслав Тяка, вихованець гуртка "Юні рослинники" КЗ КОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини", учень 9 клас;

І місце - Артем Кремениця, вихованець гуртка "Юні овочівники" Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості, учень 5 класу;

І місце - Ангеліна Шупта, вихованка гуртка "Юні рослинники" КЗ КОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини", учениця 6 класу;

І місце - Анастасія Дерепа, учениця 6 класу;

І місце - Денис Кривша, учень 6 класу;

ІІ місце - Маргарита Петецька, учениця 5 класу;

ІІІ місце - Сергій Монасов, учень 6 класу.

Вітаємо переможців та призерів. Бажаємо подальших успіхів. Так тримати! Погребівська родина Вами пишається!

Переглядів: 25 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0