10:25
Віртуальна екскурсія "Луб'янка. 35 років після трагедії" (до 35 роковин Чорнобильської катастрофи)

Віртуальна відео-екскурсія "Луб'янка. 35 років після трагедії" (до 35 роковин Чорнобильської катастрофи)

Проєкт учнівського парламенту Погребівської гімназії Васильківської міської ради Київської області.

Тридцять п'ять років для історії – миттєвість, а для нас, обпалених чорнобильською бідою, – вічність. Шлях, який ми пройшли після катастрофи на Чорнобильській АЕС, був гірким і болючим. На такі ж страждання, на жаль, приречені і майбутні покоління наших співвітчизників. Біблійна Звізда Полин, що впала на нашу землю 26 квітня 1986 року, надовго отруїла не лише наш хліб, воду, повітря, а й нашу кров. Трагедія, в епіцентрі якої опинилася Україна, стала ознакою і виміром людського горя, людської долі, людського життя. Не оминула трагедія і село Луб’янка Поліського району, нині однойменне село Васильківського району Київської області.

В зв’язку з тим, що ми живемо поряд із «селом-переселенцем» та з нагоди 35-тих роковин Чорнобильської трагедії ми вирішили згадати історію села та освіжити пам'ять про ті роки.

Шановні учасники екскурсії, пропонуємо вам півторагодинну подорож селом Луб’янка, щоб познайомити вас з історією «села-переселенця» до трагедії на Чорнобильській АЕС, показати його нове обличчя, розповісти про долю жителів, згадати ліквідаторів, які врятували наше майбутнє та ще раз довести, що життя після такої тяжкої трагедії продовжується, незважаючи ні нащо.

Переглядів: 24 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: