ВІДПОВІДАЮ НА ЗАПИТАННЯ ТА КОМЕНТАРІ ДО ЗВІТУ ЗАВІДУВАЧА ФІЛІЇ

Шановні батьки, вчителі, учні, представники громадськості!

Дякую Вам за позитивну оцінку роботи завідувача та колективу Погребівської філії та Ваші пропозиції, побажання, зауваження.

Хочу дати відповіді на Ваші найбільш поширені запитання та пропозиції:

1. Найбільше пропозицій та побажань стосувалося питання забезпечення якісною питною водою.

Відповідаю: На даний час передано відповідний лист завідувача до сесії Погребівської сільської ради щодо вирішення даного питання.

2. Щодо відкриття групи продовження дня?

Відповідаю: З 1 вересня 2020 року у закладі планується відкриття групи продовженого дня за умови наявності заяв батьків (заяви можна написати у класних керівників 1-4 класів) бажано, це зробити до 15 серпня 2020 року.

3. Щодо іноземних мов та російської мови?

Відповідаю: На даний момент у закладі у 1-9 класах вивчається перша іноземна мова - англійська; друга іноземна мова (німецька) А НЕ ФРАНЦУЗЬКА!!!! - у 5-7 класах; мова національної меншини, корінних народів (російська) вивчається як предмет у 8-9 класах; російська мова як факультатив (за вибором батьків) - у 6-7 класах.

Вивчення іноземних мов, в тому числі і російської мови у закладі здійснюється за письмовими заявами батьків.

4. Організація роботи дошкільних груп.

Відповідаю: у філії функціонує 2 дошкільні групи; режим роботи з 7.30 до 18.00. Даний графік складено за запитом батьків. Додатково інформую, що з 1 вересня 2020 року у групах почне свою роботу гурток "Англійська для дошкільнят".

Якщо є інші питання по організації освітнього процесу обов'язково звертайтеся до мене, до вчителів. Реагуємо на кожне звернення.

Якщо у Вас є інші пропозиції та бажання, завжди відкритий до співпраці.

ДУМКА КОЖНОГО ТА КОЖНОЇ З ВАС БУДЕ ПОЧУТОЮ ТА ВИРІШЕНОЮ ПО-МІРІ МОЖЛИВОСТЕЙ!

Дорогі не байдужі до Погребівської філії!

Я працюю на посаді лише 1 рік і намагаюся створювати разом з колективом всі необхідні умови для отримання якісної освіти учнів сіл Погреби та Луб'янку у стінах рідної школи.

І якщо Ви вважаєте, що це легко так взяти і зробити, то глибоко помиляєтеся. Це дуже складна робота, яка потребує прийняття зважених, в деяких випадках не популярних, рішень. І я, як керівник закладу намагаюся створити такі умови для навчання, виховання, розвитку вихованців та учнів нашої школи, які б відповідали вимогам сучасності, не зважаючи ні на що.

Я ЩИРО ДЯКУЮ ВСІМ БАТЬКАМ та МЕЦЕНАТАМ, ЯКИМ НЕ БАЙДУЖА НАША ШКОЛА. Я дякую ВСІМ, за те, що допомагаєте нам підготувати заклад до нового навчального року, вкладаєте свої сили і ресурси

І тільки разом, дорогі батьки та небайдужі, ми можемо зробити ВСЕ найкраще для наших дітей.

P.S. Звертаюся до небайдужих!

Хочемо відкрити спортивну секцію, але потрібна допомога в пошуку тренерів, спортсменів. Може хто знає чи має змогу із батьків поділитися своїм талантом, вмінням і з дітьми. Чекаємо на пропозиції (пишіть у приватні повідомлення Facebook, залишайте пропозиції у коментарях, телефонуйте 0978959037 Красніков Віталій Костянтинович).

З повагою, завідувач Погребівської філії Красніков Віталій Костянтинович.

Переглядів: 58 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0