Вчителі Погребівської гімназії учасники Всеукраїнського освітнього форуму "Як навчати доброчесності в початковій школі"

Сьогодні, 11 серпня 2021 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський освітній форум "Як навчати доброчесності в початковій школі", який організовано ГО "Смарт освіта", ChildFund Deutschland, ДУ "Український інститут розвитку освіти".

Учасниками форуму стали керівники, заступники керівників закладів освіти, учителі початкових класі. Приємно, що серед його учасників і наш проактивний учитель - Власенко Наталія Яківна, учителька початкових класів Погребівської гімназії, яка пройшла конкурсний відбір.

Програмою форуму було передбачено:

презентацію курсу "Уроки доброчесності";

панельну дискусію за участі Лілії Гриневич, Олександра Елькіна та Вікторії Бриндзи;

розмову з практиками "Чому й навіщо варто проводити “Уроки доброчесності” у вашій школі?";

майстер-клас з учителями пілотних закладів освіти та багато цікавого.

Захід пройшов на високому рівні та з цікавими та новими підходами навчання учнів початкової школи доброчесності.

Дякуємо Наталії Яківні за активну участь у заході та чекаємо на враження та нові ідеї для реалізації у закладі.

Переглядів: 12 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0