#ВакцинованіВідкриті

Сьогоднішні події у світі та й в Україні змушують нас змінюватися, підлаштовуватися та бути у безпеці.

Серйозним викликом для всіх стала пандемія коронавірусу, яка змусила колектив Погребівської гімназії Васильківської міської ради Київської області, як і інші навчитися жити в нових умовах - умовах захищеності та безпеки. Ми всі дуже важко сприйняли перший локдаун і закриття школи, було важко всім. Дякуючи Богу з 1 вересня 2020 року ми відчинили свої двері нашим учням, але це перше вересня як і перше вересня 2021 року зустріло нас у нових незвичних умовах.

Всі ми стали більш уважні до свого здоров'я, здоров'я колег та учнів. Але коронавірус ніде не дівся і не оминув наш колектив. Більшість нашого колективу перехворіли на коронавірус і було по-різному: хто в легкій формі, хто в більш важчій і добре що всі не потребували госпіталізації та кисневої підтримки. Але чесно було трішки страшно, мені як керівнику, за стан здоров'я своїх працівників. Майже щоденно спілкувався з колегами, підтримував їх. І ми зрозуміли, що підтримка хорошими словами, допомагає, допомагає людям не піддатися паніці і тривозі.

До вакцинації майже всі поставилися добре. На початку боялися, бо ще було мало інформації про дію вакцин, говорили, читали наукові статті, слухали лікарів.

І....Ми вакцинувалися, адже розуміли, що тільки так ми будемо відчувати себе у безпеці. Адже ми дуже тісно спілкуємося з дітьми, їх батьками, і всі зважили всі ризики. І все ж таки хочемо вчити дітей в звичайному режимі, бачити їх очі, спілкуватися, сміятися.

Переглядів: 14 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0