Учні 7 класу долучилися до Всесвітнього Дня Гідності та Свободи

Учні 7 класу долучилися до Всесвітнього Дня Гідності та Свободи,який триває з 21 листопада по 10 грудня.Під час роботи користувалися путівником гідності зокрема темою:гідність на перший погляд.

Разом з класним керівником переглянули і обговорили відео "Що таке гідність?",склали асоціативну " хмаринку сенсів".Об'єдналися в дві групи і визначали з набору фотографій людей,які мають чи не мають гідність?Здивували один одного цікавими фактами про себе, про які інші не могли просто очікувати,виконали вправу"долоньки" та "картоплина".Зробили висновки,що потрібно поважати свою цінність та усвідомлювати й поважати унікальність і цінність інших людей,визначили відмінність між гідністю й повагою,сформували розуміння єдності та цілісності нашої держави.

Переглядів: 51 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0
Name *: