Тиждень безпеки дорожнього руху

У Погребівській гімназії відбувся тиждень безпеки дорожнього руху та з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому з 17. 05 по 21.05.2021 року проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму класними керівниками проведено:

17.05.2021 р. інформаційну хвилинку «Безпека на дорозі – безпека життя».

На батьківських зборах класними керівниками було проведено бесіду з батьками щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Поновлено куточки пам'ятками з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності.

Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

Вчителі початкової школи організувала виставку малюнків з правил дорожнього руху.

У 5-9-х класні керівники провели уроки на тему «Безпека на дорозі», на яких учні обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.

У шкільній бібліотеці організували тематичну виставку «Дотримуйся Правил дорожнього руху!»

В роботі з учнями були використані різноманітні форми роботи, а саме: ігрові та інтерактивні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів.

Переглядів: 31 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0