ТЕРМІНОВЕ ЗВЕРНЕННЯ ЗАВІДУВАЧА ПОГРЕБІВСЬКОЇ ФІЛІЇ!

Шановна Погребівсько родино!

Сьогодні ми разом з Вами зіткнулися з викликом - поширення коронавірусної інфекції. На даний час в Україні спостерігається різке зростання кількості хворих, а також, на жаль, і зростає кількість летальних випадків.

На даний момент наша шкільна родина в повному складі працювала в штатному режимі з дотриманням всіх рекомендацій Головного санітарного лікаря України.

Але усвідомлюючи ситуацію, яка склалася в Україні, враховуючи рішення Кабінету Міністрів України та Державної комісії ТЕБ та НС України, ставлячи здоров'я всіх учасників освітнього процесу на перше місце, педагогічна рада Погребівської філії (протокол № 1 від 13.10.2020 року) вирішила:

1. Відповідно до статті 10 Закону України "Про повну загальну середню освіту" внести зміни до структури 2020/2021 навчального року, а саме:

• оголосити з 15 по 30 жовтня 2020 року ОСІННІ КАНІКУЛИ, які планово планувалися з 26 жовтня по 01 листопада 2020 року;

• з метою оптимального засвоєння учнями навчального матеріалу продовжити освітній процес для учнів у закладі на 7 днів у червні 2021 року - з 01 по 09 червня 2021 року;

• навчальний рік для 1-8 класів завершити 09 червня 2021 року, для учнів 9 класу - після завершення державної підсумкової атестації.

2. Рішення педагогічної ради може бути переглянуто.

Дошкільні групи Погребівської філії ПРАЦЮЮТЬ в штатному режимі з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних вимог в умовах карантину.

У зв'язку з цим, дорогі наші батьки та учні, просимо Вас дотримуватися всіх правил карантину: обмежити контакт дітей з сторонніми особами; обов'язково дотримуватися масочного режиму та часто мити руки з милом. Будь-ласка, утримайтеся від відвідування місць масового скупчення людей, розважальних центрів.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА!

БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ'Я!

МИ ВІДПОВІДАЛЬНІ ТА СВІДОМІ ГРОМАДЯНИ!

ТІЛЬКИ РАЗОМ, СПІЛЬНИМИ ДІЯМИ ПОБОРЕМО ПАНДЕМІЮ КОРОНАВІРУСУ!

ВСІМ ЗДОРОВ'Я І 36,6!

ДО ЗУСТРІЧІ 2 ЛИСТОПАДА.

З повагою, завідувач Погребівської філії Красніков В.К. та педагогічний колектив закладу.

Переглядів: 15 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0