СВЯТО УСПІХУ! ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

1 червня 2021 року у Міжнародний день захисту дітей у Погребівській гімназії відбулося урочисте свято успіху, на якому було відзначено найкращих учнів, які гідно представили наш заклад на Всеукраїнських, обласних та районних (міських) конкурсах, змаганнях.

Нам є ким пишатися, завдяки потужному потенціалу творчих та обдарованих дітей, їх педагогів та батьків ми маємо:

• 10 нагород Всеукраїнського рівня (6 - І місць, 2 - ІІ місць, 2 - ІІІ місць);

• 22 нагороди обласного рівня;

• 23 нагороди районного (міського) рівня.

Щедрим видався цей навчальний рік і на відмінників, їх у нас аж 7:

Ахрамєєв Данило, учень 3 класу, Попель Іван, учень 3 класу, Золоташко Ярослав, учень 3 класу, Ткаченко Вікторія, учениця 3 класу, Охріменко Вікторія, учениця 3 класу, Онащук Володимир, учень 5 класу, Шупта Ангеліна, учениця 6 класу.

Всі переможці та призери також отримали грошові винагороди.

Бажаємо Вам творчої наснаги на наступний навчальний рік. Хай щастить і надалі!!! Ми пишаємося Вами!

Переглядів: 41 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0