ШАНОВНІ УЧНІ ТА ЇХ БАТЬКИ, БАТЬКИ ВИХОВАНЦІВ ДОШКІЛЬНИХ ГРУП!

Готуємося РАЗОМ до нового навчального року в нових умовах.

Як і обіцяли, розміщуємо для обговорення ПРОЄКТ Тимчасового режиму роботи Погребівської філії та Тимчасовий порядок організації освітнього процесу на час карантину. Обговорення триває до 18 серпня включно.

Ваші пропозиції приймаються у приватні повідомлення завідувачу філії, у вайбер-групах батьків.

Дані документи вже пройшли етап обговорення педагогічним та технічним персоналом закладу.

Основне з цих документів:

1. З метою уникнення скупчення учнів у закладі та мінімізацію потоків учнів початкової та основної школи пропонується різний початок уроків та тривалість перерв: для 1-4 класів початок занять о 8.30, для 5-9 класів - о 9.00.

2. Організовано також чіткий режим допуску учнів та вихованців до закладу: дошкільні групи - з 7.30 до 8.40; учнів 1-4 класів - 7.50 до 8.25; учнів 5-9 класів - 8.30 до 8.50, якого ми просимо дотримуватися.

3. Всі учасники освітнього процесу будуть проходити температурний скринінг та мають бути в масках або респіраторах.

4. На час карантину обмежено доступ батьків та інших сторонніх осіб до закладу.

5. Розроблено окремий графік організації харчування учнів з дотримання відповідних рекомендацій Головного санітарного лікаря України.

6. На час карантину учні кожного класу будуть закріплені за навчальними кабінетами, в яких будуть проводитися всі навчальні заняття, окрім уроків фізичної культури, трудового навчання та інформатики.

7. Чітко регламентовані дії всіх учасників освітнього процесу.

8. У разі переходу населеного пункту у "червону" зону заклад переходить на навчання з використанням дистанційних технологій (наразі вчителі вже пройшли відповідне навчання, триває процес розгортання безпечного електронного середовища).

Окремо наголошуємо на дотримання Рекомендацій щодо дотримання протиепідемічних заходів (носіння масок на перервах, часте миття рук милом, обробка антисептиком).

Дуже просимо Вас, шановні батьки, поговорити про це з Вашими дітьми, адже дотримання всіх правил дозволить нам працювати у звичному режимі з дотриманням даних правил. Зі сторони педагогічного колективу також проводитиметься відповідна робота, але тільки РАЗОМ ми зможемо досягнути відповідного результату.

Тільки від нас залежить чи почнемо безпечно навчання, наразі, головне дотримуватися відповідних Рекомендацій.

Тож чекаємо на Ваші пропозиції!

Переглядів: 69 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0