18:15
Шановні учні, батьки та вчителі!

До початку 2020/2021 навчального року залишилося 28 днів. Ви всі насолоджуєтеся щасливими, теплими літнім відпочинком, набираєтеся сил, а ми невтомно готуємося до 1 вересня.

Наразі у закладі тривають останні ремонтні роботи, щоб вже 1 вересня відчинити свої двері для своїх учнів та вихованців. І скільки цікавих несподіванок Вас чекають. Про це згодом у наступних повідомленнях.

Так, ми всі хочемо 1 вересня прийти до школи. А що зараз для цього потрібно зробити? А дуже просто - дотримуватися основних правил карантину.

Ми маємо бути відповідальними до себе та оточуючих.

На даний момент закладом визначено потреби для виконання вимог щодо організації освітнього процесу в умовах дії карантину.

У зв'язку з цим, оголошуємо план спільних дій на найближчі 2 тижні.

З 10 по 13 серпня 2020 року відбудеться обговорення педагогічним колективом та працівниками закладу Тимчасового режиму роботи закладу на період карантину та Тимчасового порядку організації освітнього процесу.

З 14 по 19 серпня 2020 року відбудеться обговорення даних документів батьками та учнями філії (проєкти документів будуть розміщені ввечері 13 серпня на сайті закладу та надіслані у вайбер-групи батьків)

21 серпня 2020 року відбудеться фінальне обговорення та затвердження документів.

Дорогі наші батьки та учні! Дуже просимо Вас долучитися до даного обговорення, адже тільки разом ми можемо зробити в даних умовах, на стільки це можливо, безпечні та комфортні умови навчання.

Переглядів: 62 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: