Шановні учні, батьки та вчителі!

До початку 2020/2021 навчального року залишилося 28 днів. Ви всі насолоджуєтеся щасливими, теплими літнім відпочинком, набираєтеся сил, а ми невтомно готуємося до 1 вересня.

Наразі у закладі тривають останні ремонтні роботи, щоб вже 1 вересня відчинити свої двері для своїх учнів та вихованців. І скільки цікавих несподіванок Вас чекають. Про це згодом у наступних повідомленнях.

Так, ми всі хочемо 1 вересня прийти до школи. А що зараз для цього потрібно зробити? А дуже просто - дотримуватися основних правил карантину.

Ми маємо бути відповідальними до себе та оточуючих.

На даний момент закладом визначено потреби для виконання вимог щодо організації освітнього процесу в умовах дії карантину.

У зв'язку з цим, оголошуємо план спільних дій на найближчі 2 тижні.

З 10 по 13 серпня 2020 року відбудеться обговорення педагогічним колективом та працівниками закладу Тимчасового режиму роботи закладу на період карантину та Тимчасового порядку організації освітнього процесу.

21 серпня 2020 року відбудеться фінальне обговорення та затвердження документів.

Дорогі наші батьки та учні! Дуже просимо Вас долучитися до даного обговорення, адже тільки разом ми можемо зробити в даних умовах, на стільки це можливо, безпечні та комфортні умови навчання.

Переглядів: 62 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0