Шановна освітянська спільното Погребівської філії!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Освітяни – люди особливого ґатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню в молодій людині потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України. Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до вихованців та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Учителем! Бажаю усім вам повторитися у своїх учнях прекрасними рисами національної культури, високої моралі, патріотичним духом любові до свого народу, рідної мови та допомогти їм опановувати найважчу і найважливішу науку в світі – науку бути Людиною.

Шановні ветерани освітянської ниви! Низько вклоняюся Вам за неоціненний внесок у розвиток освіти, за ваш учительський подвиг, що назавжди залишиться в пам’яті ваших учнів і колег, які продовжують втілювати в життя ваші надбання, досвід, нереалізовані задуми по вихованню дітей.

І про яку б сферу діяльності не йшла мова: адміністративну, освітню, обслуговування приміщень, організацію харчування та медичного обслуговування – всюди є яскраві приклади самовідданої праці дорогі мої колеги, які роблять спільну справу – виховання дітей, майбутнього нашої держави України.

Дорогі колеги! Сьогодні ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Низький уклін вам за натхненну і самовіддану працю. Нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму та успіхів, достатку і щастя, бо не руками, а серцями своїми сієте щодня цілющі зерна любові, бо не водою, а невичерпною жагою життя скроплюєте тендітні паростки майбутнього! Хай багатство і щирість ваших душ зігрівають усіх нас, натхнення підносить до вищих щаблів духовності, сила любові захоплює, а краса чеснот вселяє віру у непроминущість вічних істин.

Хай Вам щастить у всіх ваших починаннях!

З повагою і шаною, Ваш завідувач філії Віталій Красніков.

Переглядів: 10 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0