Результати районного етапу конкурсу "Моя Україно!" та "Український сувенір"

За результатами районного етапу у конкурсі "Моя Україно!" маємо хороші результати, а саме у номінації "Флора і фауна" назва роботи "Всі під маминим крилом" Скульський Володимир, учень 6 класу отримав подяку, у номінації "Експериментальне фото" назва роботи"Три нянечки на одну дитину" Каденко Богдан, учень 6 класу отримав подяку.

Номінація "Натюрморт" назва роботи" З саду до столу" Каденко Богдан зайняв ІІІ місце.

Номінація "Репортажне фото" назва роботи "Яка родюча українська земля! "Шовтенко Ірина, учениця 3 класу зайняла ІІІ місце.

Номінація" Пейзаж" назва роботи "Сонячна доріжка" Шупта Ангеліна, учениця 6 класу отримала подяку.

Номінація "Фото із застосуванням Adobe Photoshop" назва роботи "Відпочиваймо в Карпатах!" Орлова Анастасія, учениця 6 класу зайняла ІІІ місце.

За результатами конкурсу "Український сувенір" маємо теж хороші результати.

У номінації сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю "сувенір"і виготовлені з використанням народних традицій.

Назви робіт

"Коні, мої коні" Дармостук Вероніка, учениця 2 класу, отримала подяку.

" За волю і щасливу долю!" Скульський Володимир, учень 6 класу зайняв ІІІ місце.

"Вершник на коні" Скульський Володимир, учень 6 класу, зайняв ІІІ місце.

"Українська хата "Орлова Оля, учениця 4 класу зайняла ІІІ місце.

"Екзотичний букет" Лала Олександр, учень 9 класу зайняв ІІІ місце.

"Мамині тюльпани" Лала Олександр, учень 9 класу, зайняв ІІІ місце.

Щиро радію і безмежно вдячна всім учасникам! Бажаю творчих злетів і надалі!

Переглядів: 17 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0