12:51
ПРОДОВЖУЄМО ГОВОРИТИ ПРО ВНУТРІШНЮ СИСТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Сьогодні, 19 лютого 2021 року 22 активних та прогресивних керівників та заступників керівників закладів загальної середньої освіти Київської області взяли участь у ІІ онлайн-засіданні обласного майстер-класу з теми "Внутрішня система забезпечення якості освіти: розроблення, упровадження, виконання", який відбувається на базі КЗО ВРР - "Погребівський академічний ліцей".

Координаторка зустрічі, методистка відділу управління закладами освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Людмила Бондаренко, проінформувала присутніх про чинники, які впливають на формування внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності і якості освіти в цілому.

До роботи педагогічної студії долучилася методистка відділу управління закладами освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Інна Маніленко, яка ознайомила присутніх з документуванням освітньої та управлінської діяльності в умовах розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Учасники майстер-класу активно долучилися до обговорення даної теми та мали змогу отримати грунтовні відповіді від пані Інни.

Директор закладу, керівник майстер-класу Віталій Красніков надав інформацію щодо створення та впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти в сучасному закладі. Увагу учасників заняття він акцентував на важливості запровадження внутрішньої системи забезпечення якості, як стратегічного рішення закладу, покликаного допомогти поліпшити її загальну дієвість та забезпечити міцну основу для ініціатив щодо її ефективного та сталого розвитку.

Наприкінці засідання учасники обмінялися думками та обговорили творче домашнє завдання з управлінської діяльності.

Дякуємо всім щирок за участь у заході, адже тільки будуючи освіти разом ми можемо досягнути певних висот.

Переглядів: 35 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: