Практичні заняття учнів 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ",роздів "Рослини"

7 грудня учні 3 класу завершили вивчення розділу "Рослини" з інтегрованого курсу "Я досліджую світ". На уроках ми узагальнили знання про рослини та їх будову, доказово визначили значення кожного органу рослини для її росту і розвитку. З'ясували шляхом дослідів і спостережень умови проростання насіння та умови росту рослин. З'ясували інші способи розмноження рослин: живцями, вусами, бульбами, цибулинами, кореневищами, бруньками, листками. Презентували свої дослідження, зробили висновки - узагальнення. Переглянули презентації "Рослинні угрупування", "Як розмножуються рослини", "Як виростити нову рослину без насіння", відео "Проростання насіння квасолі, кукурудзи, пшениці".

Діти здобули знання про умови росту рослин, способи запилення рослин, їх ріст, розмноження, угрупування, середовище росту рослин.

Переглядів: 21 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0