ПЕРШИЙ ДЕНЬ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Сьогодні, 15 січня 2021 року, вчителі нашого закладу розпочали ІІ семестр навчанням з використанням технологій дистанційного навчання.

Учні 1-9 класів, згідно розладу занять, відвідали 42 онлайн-уроки у середовищі Google Meet через розгорноту платформу для дистанційного навчання G Suite for Education, які підготував кожен вчитель школи. Уроки були незвичними та цікавими. Хочу відмітити активну участь учнів під час уроків (90% учнів були присутніми на онлайн-уроках, 10% - навчалися з використанням інших засобів зв'язку з певних причин). Це наш першій досвід, і він успішний.

Так, були технічні проблеми, але ми їх вирішували. Це був тільки перший день нашого навчання. Але ми вчимося та удосконалюємося всі разом.

Хочеться подякувати всьому педагогічному колективу за гарну роботу, учням за активність, батькам за розуміння та допомогу.  Також, хочемо почути, учнів та батьків, Ваші відгуки за підсумками першого дня "онлайн-навчання". Будемо щиро вдячні. Нагадую, що з усіх технічних питань чи проблем Ви можете звертатися до класних керівників чи до адміністрації закладу.

Більше фото на нашій сторінці у Фейсбук

Переглядів: 7 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0