ОБЛАСНА ПЕДАГОГІЧНА СТУДІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КИЇВЩИНИ

01 квітня 2021 року на базі Погребівської гімназії в онлайн-режимі відбулося ІІ засідання обласної педагогічної студії для педагогічних працівників різних спеціальностей "Формування дослідницьких компетентностей на навчальних заняттях та в позаурочний час".

Віталій Красніков, директор гімназії, розповів про хід реалізації закладом Всеукраїнського інноваційного проєкту "Я дослідник".

Катерина Кутова, учителька початкових класів, ознайомила присутніх з особливостями організації дослідницької діяльності учнів початкової школи та представила проєкт із застосуванням STEM-технологій з теми "Повітря. Властивості повітря".

Костянтин Красніков, учитель трудового навчання, керівник гуртків "Юні рослинники" та "Юні овочівники" презентував учасникам методику викорситання проєктної діяльності на занняттях гуртка та продемонстрував результати проєкту "Сортовипробування картоплі".

На завершення учасники обговорили перспективи розширення застосування дослідницьких проєктів у освітній діяльності педагогічний працівників.

Переглядів: 58 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0