ОБГОВОРЮЄМО, ПЛАНУЄМО, ДІЄМО...

03 квітня 2020 року відбулася он-лайн нарада педагогічного колективу Погребівської філії.

Під час наради обговорили:

• підсумки атестації педагогічних працівників;
  • особливості режиму роботи на час карантину; організацію подальшого дистанційного навчання вихованців, учнів з урахуванням всіх недоліків попередніх двох тижнів навчання;
  • особливості завершення навчального року;
  • підвищення кваліфікації;
  • та інші робочі питання.

В жвавій, іноді емоційній дискусії приймалися спільні рішення, обговорювалися проблемні питання і шляхи їх вирішення.

Ми розуміємо, що зараз усім дуже складно, але ми справляємося, вчимося, опановуємо.

Позиція нашого колективу - тільки разом з батьками наших вихованців і учнів, ми пройдемо цей виклик і все буде добре.

Ми завжди на зв'язку, ми не полишаємо учнів, та їх батьків наодинці із навчальним матеріалом і завданнями.

Тому у неділлю, 05 квітня на сайті філії, сайті дистанційного навчання, на цій сторінці ми розміщемо подальші інструкції щодо нашої спільної роботи.

ДОРОГІ УЧНІВ МИ ЗА ВАМИ СУМУЄМО. ТАК ХОЧЕТЬСЯ ЗУСТРІТИСЯ, ПОСМІЯТИСЯ З ВАМИ, ПОГОВРИТИ, ЯК КАЖУТЬ "НАЖИВО".

Переглядів: 94 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0