Новорічні подарунки,нагороди за клопітку працю,та флаєри на безкоштовне відвідування міської ковзанки для учнів 4 класу

Зима - щедра пора року на свята.

Кожна дитина любить цю пору року і з нетерпінням чекає, коли вже прийдуть зимові свята, особливо Новий рік, Різдво Христове. Ялинка, розваги, подарунки, безліч сюрпризів , святковий, радісний піднесений настрій не оминули учнів 4 класу, які напередодні свята отримали солодкі подарунки, нагороди за старанність, наполегливість, кропітку роботу. А також на дітей чекав приємний сюрприз від Васильківського міського голови Наталії Олександрівни Баласинович - безкоштовна розвага на чудовій ковзанці у центрі міста біля красуні-ялинки.

Дякуємо Наталії Олександрівні за турботу та незабутні враження у ці святкові дні.

Всім бажаємо здоров'я міцного, чудового настрою, веселих Новорічних та Різдвяних свят!

Переглядів: 17 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0