Нагородження учнів 1-9 класів грамотами за успіхи в творчих конкурсах, новорічними смачними подарунками та флаєрами на безкоштовну ковзанку

І сьогодні у Погребівській гімназії чудеса продовжуються.Нагороджували учнів 1-9 класів грамотами за успіхи в творчих конкурсах, новорічними смачними подарунками та флаєрами на безкоштовне відвідування міської ковзанки.Погребівська родина щиро дякує Васильківському міському голові Наталії Баласинович за можливість безкоштовно відвідати ковзанку, а ТОВ "Укрвторенергоресурс" за дуже смачні новорічні подарунки.Отже бажаємо всім учасникам освітнього процесу нехай у новому році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій. Нехай 2022-й дарує тільки найкраще! Прийміть наші привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Переглядів: 16 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0