НОВИЙ 2022 РІК РОЗПОЧАВСЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

05 січня 2022 року розпочалося із засідання педагогічної ради Погребівської гімназії.

Перша частина ради була присвячена підведенням підсумків роботи за І семестр 2021/2022 навчального року: здійснено аналізу успішності, відвідування учнів та шляхи їх покращення; підведено підсумки участі учнів гімназії у олімпіадах, творчих конкурсах; робота з батьками; проведено аналіз виконання Стратегії закладу та річного плану роботи та окреслено пріоритетні напрями роботи гімназії у ІІ семестрі 2021/2022 навчальному році.

В продовження засідання педагогічним колективом було опрацьовано в інтерактивній формі професійні стандарти "Вчителя закладу загальної середньої освіти", "Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти", "Практичний психолог закладу освіти", "Вихователь закладу дошкільної освіти" та представлено результати роботи груп.

Робота ради пройшла успішно. Прийнято відповідні рішення.

Переглядів: 19 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0