НОВЕ ХАРЧУВАННЯ!!!

Стартував ІІ семестр... Про нове харчування... День 1... 10 січня 2022 року

Як Ви всі добре знаєте 1 січня 2022 року завершився перехідний період реформи шкільного харчування. Робочою групою управління освіти Васильківської міської ради було розроблено зимове чотирьохтижневе меню (реформа передбачає функціонування трьох сезонних меню – осіннє, зимове та весняне) для учнів 1-9 класів та вихованців дошкільного підрозділу та погоджено у Держпродспоживслужбі.

Що важливо знати кожному щодо реформи шкільного харчування – надаю посилання для короткого ознайомлення https://cutt.ly/qIweJhy.

Шановні батьки, Ви вже також знаєте про зміну вартості харчування відповідно до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради та наказу управління освіти Васильківської міської ради.

Ми приготували сьогодні 10.01.2022 року:

СНІДАНОК для дошкільнят: макарони відварні з овочами, гуляш курячий, чай, огірок солоний

ОБІД: салат із свіжої капусти та зеленим горошком, суп картопляний з ячневою крупою, печеня по-домашньому з яловичиною, узвар, хліб

ВЕЧЕРЯ для дошкільнят: панкейки бурякові, плов з родзинками, рибні палички, хліб, напій.

Фото пубілкуємо.

За спостереженнями та опитуванням дітей, особливо переживаємо за найменших наших дошкільняток - сподобалося. Свідченням - пусті тарілки.

Шановні батьки! Дорогі наші учні! Ми стараємося для Вас. Робимо все можливе і не можливе. Але на даний час - така реальність.

Переглядів: 17 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0