МИ ЗНОВУ ДІЛИМОСЯ ДОСВІДОМ

18 лютого 2021 року 26 педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київської області взяли участь у І онлайн-засіданні обласної педагогічної студії з теми "Формування дослідницьких компетентностей учнів на навчальних заняттях та в позаурочний час" на базі КЗО ВРР - "Погребівський академічний ліцей" під керівництвом директора Віталія Краснікова, учительки початкових класів Катериною Кутовою та учителя трудового навчання, керівником гуртка КЗ КОР "ЦТДЮК" Костянтином Красніковим.

На початку засідання з вітальним словом до учасників засідання звернувся завідувач кафедри природничо-математичної освіти та технологій КНЗ КОР "Київський обласний інститут пілядипломної освіти педагогічних кадрів", кандидат географічних наук, координатор педстудії Андрій Довгань, а також ознайомив присутніх з змістом та основними завданнями педстудії.

Віртуальну екскурсію закладу "Погребівський академічний ліцей - заклад щастя, творчості та технологій" провів директор Віталій Красніков та наголосив, що дана педстудія є одним із етапів реалізації у закладі інноваційного всеукраїнського проекту "Я - дослідник" МОН України.

Своїм досвідом з організації та реалізації STEM-проєктів та STEM-уроків під час освітнього процесу, які покликані формувати в учнів справжні дослідницькі та винахідницькі навички поділилася учителька початкових класів Катерина Кутова. Сьогодні було представлено лише частину великого проєкту, а саме досліди та експерименти з водою.

Які ж дослідження без роботи учнів у позаурочний час? Так, вони у нас є. І працює повноцінно гурток "Юні рослинники" КЗ КОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини" на чолі Костянтином Красніковим, який розповів присутнім про експериментально-дослідницьку роботу в позаурочний час. Так, учасники мали змогу дізнатися про різні способи вирощування рослин у грунті, тирсі.

Також, у роботі педстудії взяла участь завідуюча еколого-натуралістичним відділом КЗ КОР "ЦТДЮК" Інна Пахомова, яка розповіла про важливість саме таких заходів, як дана педстудія та безцінний досвід її керівників.

На завершення учасники заповнили рефлексійну форму, отримали домашнє практичне завдання та обмінялися враженнями від заходу.

Дякуємо всім хто доєднався, допоміг.

Переглядів: 52 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0