Ми учасники Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців!

З 29 червня по 02 липня 2021 року у Національному еколого-натуралістичному центрі відбувся Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців.

У Зльоті взяли участь учні з 22 областей із числа переможців всеукраїнських конкурсів агробіологічного напряму позашкільної освіти, серед них і вихованці гуртка "Юні рослинники" КЗ КОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини", учні Погребівської гімназії: Попель Іван, Ткаченко Вікторія, Золоташко Ярослав, Каденко Богдан, Скульський Володимир, Шупта Ангеліна під керівництвом Костянтина Краснікова.

У рамках Зльоту були проведені профорієнтаційні заходи: науково-практична конференція, екскурсії до Національного університету біоресурсів і природокористування України, дослідницького господарства та лабораторії Компанії «Сингента», профільні майстер-класи, екскурсії по місту Києву та в Національному еколого-натуралістичному центрі.

Каденко Богдан та Скульський Володимир представили результати свого дослідження з теми "Вирощування картоплі вічками та бульбами" на науково-практичній конференції юних дослідників-природознавців.

За підсумками участі у науковій конференції Каденка Богдана та Скульського Володимира нагороджено Дипломами ІІІ ступеня та цінними подарунками та за участь у Зльоті всі члени команди отримали Дипломи.

Дякуємо організаторам Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України за високий рівень організації заходу та цікаву програму.

Переглядів: 20 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0