Ми учасники обласної партнерської зустрічі «Якісне харчування – здорова дитина» «Healthy Food: Healthy Child»

25 лютого 2021 року в Бучанському навчально-виховному комплексі «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 3 відбулася партнерська зустріч в рамках пілотного регіонального проєкту «Якісне харчування – здорова дитина» «Healthy Food: Healthy Child».

Організатори заходу: департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КНЗ КОР "КОІПОПК".

Серед запрошених і наш заклад освіти. Вікторія Хабанець, заступниця директора КЗО ВРР - "Погребівський академічний ліцей" мала змогу поділитися досвідом упровадження нового шкільного харчування за меню Євгена Клопотенка.

Також учасники заходу мали змогу обговорити нові вимоги до організації харчування, відвідати цікаві майстер-класи, побачити нове обладнання.

Дякуємо організатором за запрошення та цікавий та змістовний захід.

Ми не зупиняємося на досягнутому, а рухаємо вперед. І ми цього не боїмося.

Переглядів: 27 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0