10:19
МИ ПРОДОВЖУЄМО ДІЛИТИСЯ СВОЇМ ДОСВІДОМ З КОЛЕГАМИ

22 квітня 2021 року в режимі онлайн на базі Погребівської гімназії Васильківської міської ради було проведено ІІІ (заключне) засідання обласної педагогічної студії для педагогічних працівників різних спеціальностей закладів освіти Київської області з теми "Формування дослідницьких компететностей на навчальних заняттях та в позаурочний час".

На початку засідання Андрій Довгань, завідувач кафедри природничо-математичної освіти та технологій КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», координатор педстудії розповів присутнім про новації Державного стандарту базової середньої освіти та наголосив на важливості формування в сучасних дітей дослідницьких компетентностей.

Катерина Кутова, учителька початкових класів Погребівської гімназії представила результати виконання учнями 3 класу STEM-проєкту "Тіла навколо нас. Гірські породи. Корисні копалини" та представила власні напрацювання з теми "Лепбук як інструмент практичного та творчого навчання".

Костянтин Красніков, учитель трудового навчання Погребівської гімназії, керівник гуртка КЗ КОР "ЦТДЮК, Васильківського міського ЦДЮТ познайомив учасників з сучасними формами роботи гуртків та презентував STEM-проєкт "Шкільна дослідно-експеримантальна лабораторія".

Також учасники доєдналися до челенджу "Квітка Відродження", присвячений 35-роковинам аварії на Чорнобильській АЕС.

На завершення, Віталій Красніков, директор гімназії, підвів підсумки роботи обласної педагогічної студії, а саме створення методичного продукту з тематики роботи та наголосив на важливості подальшої роботи в даному напрямку.

Дякуємо всім учасникам за активну та творчу роботу під час роботи педагогічної студії.

 

Переглядів: 14 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: