ЮНІ АГРАРІЇ КИЇВЩИНИ ПРЕЗЕНТУЮТЬ СВОЮ РОБОТУ

В рамках відзначення 95- річчя юннатівського руху в Україні та заснування Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молодці МОН України 2-3 грудня в онлайн-форматі проводовся ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Серед його учасників і вихованці гуртка "Юні рослинники" Комунального закладу Київської обласної ради "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини", який з 2020 року працює на базі Комунального закладу освіти Васильківської районної ради - "Погребівський академічний ліцей" а саме: Каденко Богдан, Шупта Ангеліна, Мисько Анна та керівник гуртка Красніков Костянтин Петрович.

Так, 2 грудня 2020 року Мисько Анна представила результати науково-дослідницької роботи з теми "Вплив пісень на ріст і розвиток рослин", а 3 грудня - команда вихованців презентувала виставку "Щедрість рідної землі" та творчий звіт роботи гуртка.

Під час своїх виступів гуртківці презентували свою роботу, яку проводили протягом 2020 року та які успіхи мали.

Вихованці гуртка представили Київщину та ще Васильківський район на високому рівні. Чекаємо на підсумки зльоту.

Браво юним юннатам Київщини та його керівнику.

Переглядів: 24 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0