ЯСКРАВІ НОВОРІЧНІ СВЯТА У ДОШКІЛЬНИХ ГРУПАХ

27 грудня 2019 року у дошкільних групах "Малятко" та "Пізнайко" відбулися яскраві та веселі новорічні свята. Молодші дошкільнята переглянули цікаву лялькову виставу "Колобок" та допомогли Колобку втекти від Лисички, викликавши на допомогу Діда Мороза. Дітки співали, танцювали та водили хороводи. А у старшій групі дітки відвідали "Новорічний іграшковий магазин". Вони і співали, і танцювали, і подарунки рятували, а як вони грали на незвичайних інструментах...

Свята видалися на славу. Дякуємо вихователям Павленко М.Б., Голубенко З.П., Лалі О.В., музкерівнику Богословській В.В. та помічникам вихователям Червонюк О.В та Чернухі Н.М. Щиро дякуємо сільському голові Прокопишину В.В. та всім за гарні новорічні подарунки для дітей. З Новим 2020 роком!

Переглядів: 88 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0