Як я бачу своє майбутнє та про що я мрію

Використання арт-терапевтичних методів в роботі психолога є дуже цікавим, ефективним. Такі методи подобаються і дітям і дорослим. Вони відразу задібть наші емоції і допомагають виразити те, для чого поки що не знаходиться слів, а іноді звдяки арт-терапії в нашій свідомості з'являється щось нове, щоб не виникло, якби ми підходили до питання через раціональне мислення.

Сьогодні с нашими семикласниками, ми спробували один із різновидів арт-терапевтичного підходу - створення коллажів. Сьогодняшня робота була присвячена темі "Як я бачу своє майбутнє та про що я мрію".

Учні були дуже захоплені роботою, проявили неординарний та творчій підхід до створення своїх коллажів. Мені було дуже цікаво! Ми домовились, що їх роботи будуть зберігатись в мене, а в 9-му класі під кінець року ми створемо нові коллажі та порівняємо з теперішніми, щоб прослідкуватись, що змінилось в їх уявленні про майбутнье, які нові мрії з'явитись, а які залишились без змін.

Всім зацікавленим раджу виділити час та створити власний коллаж, який може бути присвячений будь-який темі. Така робота дає можливість розслабитись і, завдяки творчому і незвичному підходу побачити неочікуванні рішення і можливість поглянути на ситуацію з іншого боку. А ще більше допомагає обговорення свої роботи з близькою людино, якій ви довіряєте.

Переглядів: 27 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0