13:14
ГОВОРИМО ПРО РОЗБУДОВУ ВНУТРІШНЬОЇ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

13 листопада 2020 року в режимі онлайн на базі Комунального закладу освіти Васильківської районної ради Київської області - "Погребівський академічний ліцей" відбулося І заняття обласного майстер-класу директора закладу Віталія Краснікова з теми "Внутрішня система забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти: розроблення, впровадження, виконання" для керівників та заступників керівників закладів загальної середньої освіти Київської області.

У заході взяли участь:

Людмила Бондаренко, методистка відділу управління закладами освіти КНЗ КОР «КОІПОПК», координаторка майстер-класу;

Людмила Алексєєнко-Лемовська, заступниця начальника - начальник відділу інституційного аудиту Управління Державної служби якості освіти у Київській області;

26 керівників та заступників керівників закладів загальної середньої освіти Київської області.

На початку онлайн-зустрічі, Віталій Красніков провів віртуальну екскурсію закладом освіти, ознайомив присутніх з планом роботи обласного майстер-класу на 2020/2021 навчальний, презентував сайт-підтримку діяльності майстер-класу.

Продовжила роботу Людмила Алексєєнко-Лемовська, яка розповіла про нормативно-правове забезпечення процесу забезпечення якості освіти та особливості "Абетки директора".

Віталій Красніков, поділився з учасниками практичними аспектами організації процесу розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у Погребівському академічному ліцеї.

Учасники майстер-класу спільно попрацювали на спільній дошці Padlet та отримали цікаве та практичне творче завдання.

У ході роботи майстер-класу панувала атмосфера творчості, доброзичливості, креативності та продукування нових ідей.

Хочемо висловити щиру вдячність за технічну допомогу в організації роботи обласного майстер-класу Управлінню Державної служби якості освіти у Київській області.

 

 

Переглядів: 8 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: