19:08
ГОВОРИМО ПРО ПРОФЕСІЙНИЙ ІМІДЖ СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА

З 07 по 09 червня 2021 року на базі Погребівської гімназії відбулися курси підвищення фахової кваліфікації КНЗ КОР "КОІПОПК" за освітньою програмою "Особистісно-професійний імідж сучасного педагога" (розробники: Шевченко А.М., Кабан Л.В.).

Лариса Василівна Кабан, вчений секретар, старша викладачка кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ КОР "КОІПОПК" провела для педагогічних працівників практикум з професійного іміджу сучасного педагога та як зроби так, щоб бути цікавим сучасному учневі.

Антоніна Михайлівна Шевченко, завідувачка кафери педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ КОР "КОІПОПК" розповіла учасникам про особистісний імідж сучасного учителя, розглянули поняття "керівник", "лідер", "команада", провела практичні заняття спрямовані на командну роботу, розв'язання конфліктів.

Колектив Погребівської гімназії щиро дякує Ларисі Василівні та Антоніні Михайлівні за дуже цікавий, "живий" та натхненний формат курсів. Це дійсно курси, які спонукають до дії, до розвитку. Ми хочемо ще!

Окремо висловлюємо подяку керівництву КНЗ КОР "КОІПОПК" за можливість організації курсів для шкільних команд на базі закладу освіти.

 

 

Переглядів: 50 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: