Екскурсія до кондитерської фабрики "Roshen"

В сонцесяйний день золотої осені учні нашої гімназії разом з учителями Власенко Н.Я., Бадьорною Л. Я., Скульською А П. побували на екскурсії на кондитерській фабриці ROSHEN. Діти переглянули фільм про історію виникнення шоколаду. Провели дегустацію шоколадної маси. Ознайомилися з інградієнтами чорного, молочного та білого шоколаду. Побачили процес виготовлення шоколадок: як розливають в форми, охолоджують в холодильнику, вибиваються автоматично з форми, загортаються в обвертки...

Далі діти самі на планшетах оздобили верх коробки. За інструкцією екскурсовода Мирослави склали коробку, начинили її 18 шоколадками (це подарунок кожному). Відвідали магазин при фабриці. Скільки було радості в дітей, що самостійно вибирали товар, оплачувати на касі. Далі діти відвідали Макдональдс... Діти ділилися враженнями від екскурсії. Веселі і щасливі повернулися додому.

Переглядів: 26 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0