Дорога Погребівсько родино! ЦЕ ВАЖЛИВО!

2 тижні триває освітній процес в умовах адаптивного карантину з дотриманням всім вимог Тимчасого режиму та порядку організації освітнього процесу закладу.

Ми всі з Вами РАЗОМ дотримуємося правил у закладі: носимо маски, миємо часто руки з милом, дотримуємося встановленого режиму харчування, намагаємося дотримуватися соціальної дистанції (як це можливо).

Дорогі друзі! Наразі ми бачимо стрімке зростання кількості хворих у нашому районі, м. Василькові та й в Україні загалом.

З 14 вересня 2020 року Васильківський район продовжує перебувати у "жовтому" епідемічному рівні, але це не означає, що не потрібно дотримуватися правил карантину.

Ми просимо всіх Вас, учні, вихованці, їх батьки та працівники закладу, при перших симптомах ГРВІ звертатися до сімейного лікаря та залишатися вдома.

Перед тим як йти до школи чи дитячого садочку огляньте свою дитину на наявність симптомів хвороби, за можливості поміряйте температуру; не відправляйте дітей до школи ХВОРИМИ, подумайте про БЕЗПЕКУ своїх дітей та інших. Обов'язково повідомляйте класних керівників.

Якщо у Вашій родині тє особи, що хворіюють, також залишайтеся вдома. Якщо Ви відвідуали території з "червоної" зони або контактували з хворими на COVID-19, просимо залишитися на самоізоляції, а ми організуємо для Ваших дітей дистанційне навчання.

Давайте спільними діями забезпечимо стабільний ОЧНИЙ освітній процес, адже це наша СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

Будьте здорові і 36,6 всім.

Це ВАЖЛИВО ДЛЯ КОЖНОГО З НАС!

Переглядів: 9 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0