ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ ПОГРЕБІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ!

Відповідно до рішень обласної та міської комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, наказу управління освіти Васильківської міської ради від 24 березня 2021 року № 01-15/63, рішення педагогічної ради від 25 березня 2021 року повідомляємо:

Дошкільний підрозділ закладу продовжує роботу у штатному режимі.

З 29 березня 2021 року відновлюється освітній процесу у стінах закладу для учнів 1-4 класів з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Для учнів 5-9 класів з 29 березня 2021 року розпочинається навчання з використанням дистанційних технологій відповідно до розкладу в онлайн-режимі, розміщеному на сайті «Дистанційне навчання» https://sites.google.com/view/pogrebudust/ у рубриці "Розклад" та розісланий у групи класними керівниками.

Оцінювання навчальних досягнень учнів буде фіксуватися, як і завжди, у електронному журналі.

Окремо повідомляємо, що у зв`язку із зростанням захворюваності серед вчителів, навчання з окремих предметів ТИМЧАСОВО відбуватиметься у режимі виконання та опрацювання розміщених завдань у Google Classroom відповідно до розкладу.

Будьте всі здорові та дотримуйтеся карантинних заходів.

Переглядів: 129 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0
Name *: