ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ПОГРЕБІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ!

Шановні батьки, учні, працівники закладу!

Сьогодні склалася непроста ситуація із поширенням захворювання на коронавірус у нашому регіоні. Особливістю є те, що останнім часом частіше почали хворіти діти. А тому виникла потреба у введенні додаткових обмежувальних карантинних заходів.

Це дуже непросте рішення, але найбільш доцільне і обґрунтоване сьогодні, а тому просимо всіх учасників освітнього процесу із розумінням та відповідальністю віднестись до ситуації, що склалася, оскільки наше життя та здоров’я – це найбільша цінність.

Відповідно до рішення позачергового засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Васильківської міської ради призупинено освітній процес з 05 по 16 квітня 2021 року включно в усіх закладах освіти (дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти) в очній формі.

У зв’язку з цим, рішенням педагогічної ради від 02 квітня 2021 року:

• з 05.04.2021 року призупинити освітній процес у дошкільному підрозділі;

• з 05.04.2021 року розпочати освітній процес у 1-4 класах з використанням технологій дистанційного навчання;

• продовжити освітній процес у 5-9 класах з використанням технологій дистанційного навчання.

Навчання з використанням дистанційних технологій буде організовано відповідно до розкладу в онлайн-режимі, розміщеному на сайті «Дистанційне навчання» https://sites.google.com/view/pogrebudust/ у рубриці "Розклад" та розісланий у групи класними керівниками.

Оцінювання навчальних досягнень учнів буде фіксуватися, як і завжди, у електронному журналі.

Просимо батьків провести з дітьми роз'яснювальну роботу щодо важливості дотримання ними карантинних норм та відповідального ставлення до навчальної праці під час її організації з використанням дистанційних технологій.

Про подальшу ситуацію з організацією освітнього процесу поінформуємо додатково.

Бережіть себе, бажаємо всім міцного здоров'я.

Переглядів: 106 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0