09:42
До 1 вересня... Слова вдячності...

1 вересня 2020 року Погребівська філія зустріне своїх учнів та вихованців у оновленому вигляді.

Протягом літа, незважаючи на карантин, робота у закладі кипіла: в класах та групах фарбувалися підлога та стіни, замінювалася підлога та меблі; в коридорах оновлювалися стіни, замінювалося освітлення та багато іншого.

В першу чергу хочу висловити особливу подяку батькам учнів 1 класу, які майже повністю все зробили власними силами: від ремонту кімнати до заміни меблів (стінки). Щирі слова вдячності хочу висловити ФОП "Мельниченко" Ніна Мельниченко за велику допомогу у придбанні лінолеуму для 1 класу. Дякуємо відділу освіти Васильківської райдержадміністрації за вчасне забезпечення першокласників шкільними партами, дидактичними матеріалами та робочим місцем вчителя.

Щиро дякую батькам учнів 6 класу за проведені ремонтні роботи у кабінеті біології (фарбування стін, лінолеум на підлогу).

Щиро дякую батькам дошкільних груп, які зробили значний вклад у оновлення освітнього середовища груп.

Висловлюю подяку всім батьківським колективам та класним керівникам за якісну підготовку приміщень.

Окремі слова вдячності обслуговуючому персоналу закладу, за проведені ремонтні роботи на І та ІІ поверсі закладу (змінено колір стін, замінено освітлення на І поверсі та багато іншого). Обсяг робіт був величезний.

Ми додали сучасності. Створюємо простір, котрий надихає.

Дякую всім хто долучається та підтримує. Також ми готові до роботи у нових умовах...

А ось невеличкий фотозвіт із нашого закладу....

 

 

 

 

 

Переглядів: 8 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: