Чи потрібно забороняти дітям вживати сленгові слова?

Ви добре розумієте, про що спілкуються сьогодні підлітки? Зазвичай їхня мова є настільки багатою на сленг, що викликає в дорослих подив і нерозуміння. Через це в сім’ях часто виникають конфлікти: батьки забороняють дітям використовувати ці «дивні» слова, а підліток, у свою чергу, ще більше закривається й відгороджується від батьків.

Але чи потрібно забороняти дітям вживати сленгові слова? Психологи переконують, що не варто, і рекомендують дорослим не хвилюватися з цього приводу, адже діти роблять це не з метою зруйнувати пануючий світ, а для того, щоб зайняти своє місце в цьому світі.

Саме тому учні 5, 8 класу вирішили на уроках української мови з'ясувати значення "новомодних" слів, опрацювати "лайтовий" матеріал, "поюзати інфу", " провангувати" результати та "зафрендити" своїх однокласників.

Дякую моїм учням за "скіл"  працю та нові "прокачані рілі" знання, якими ви збагатили моє мовлення.

"Битва поколінь" у молодіжному слензі закінчилася нічиєю.

Переглядів: 81 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0