Колектив Погребівської філії щиро вітають вчителя трудового навчання, керівника гуртка "Юні овочівники" КРАСНІКОВА КОСТЯНТИНА ПЕТРОВИЧА з високою нагородою - ГРАМОТОЮ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ.

Щиро вітаємо та бажаємо подальших творчих перемог.

Переглядів: 188 | Додав: adminnvk | Дата: 25.09.2019 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців шкільного етапу та учасників і призерів районного етапу конкурсу юних фотоаматорів "Неосяжна моя Україно!"

Козлова Анфіса "Чекаємо маму" - ІІ місце;
Іванченко Андрій "Небесний лебідь" ;
Ткаченко Олександра "Місто Львів...";
Ткаченко Вікторія "Чернівецький університет..." - ІІ місце;
Козлова Анфіса "Родина, родина - це вся Україна!" - І місце;
Орлов Микола "Собор Антонія і Феодосія Печерських" - ІІІ місце.
Дякуємо всім учасникам, класним керівникам, батькам і рідним!!!

Переглядів: 176 | Додав: adminnvk | Дата: 25.09.2019 | Коментарі (0)

Учнівська та вчительська спільнота Погребівської філії щиро вітають ПАВЛЕНКА МАКСИМА, учня 4 класу з ПЕРЕМОГОЮ у відкритій першості Бучанської ОТГ з дзюдо.Ми пишаємося Максимом та бажаємо подальших перемог.

Переглядів: 199 | Додав: adminnvk | Дата: 23.09.2019 | Коментарі (0)

Учні Погребівської філії 20 вересня 2019 року разом з вчителем історії Золоташком Романом Володимировичом побували в селі Копачів у "Парку Київська Русь" на фестивалі лицарських боїв "Клич героїв". Учні отримали море незабутніх вражень, емоцій, переживань, посмішок....

Переглядів: 192 | Додав: adminnvk | Дата: 20.09.2019 | Коментарі (0)

З 9 по 13 вересня 2019 року у Погребівській філії проходив Олімпійський тиждень. Розпочався тиждень з уроку" Зі здоров'ям дружити-здоровим бути". Відбулися змагання між 5-9 класами, де команди проявили свої знання і уміння та майстерність у різних видах спорту.

Переглядів: 186 | Додав: adminnvk | Дата: 13.09.2019 | Коментарі (0)

Сьогодні гарними побажаннями, лагідними посмішками, приємними емоціями розпочали новий навчальний рік. Нехай усім щастить!

Переглядів: 192 | Додав: adminnvk | Дата: 02.09.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 43 44 45 46 »