Виховувати любов до тварин, повагу до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя - це те, про що ми сьогодні говорили разом з учнями 5 класу - виховний захід на тему "Доброта".

Кожен учень розповів про зроблені добрі вчинки, своїх домашніх улюбленців, програли в гру, відповіли на цікаві питання, дізналися багато нового та посмінялися переглядаючі смішні відео про тварин.

... Читати далі »

Переглядів: 26 | Додав: adminnvk | Дата: 05.10.2021 | Коментарі (0)

У Погребівській гімназії продовжуються уроки доброти, учні 7 класу долучилися до такого уроку. На якому обговорювали гуманне ставлення до тварин,зокрема відповідально ставитися до "братів"найменших. Пригадали у цікавій грі всіх тваринок. Активно долучилися до відгадування своїх домашніх улюбленців. Розповідали захопливі історії,коли в них з'являлися тваринки. На кінець подивилися пізнавальне відео про безпритульних собак і котів.

Переглядів: 24 | Додав: adminnvk | Дата: 05.10.2021 | Коментарі (0)