У Погребівській гімназії 29 вересня учні 5-9 класів одночасно долучилися до Національного уроку пам’яті, приуроченому до 80-х роковин трагедії у Бабиному Яру. Урок відбувся на базі онлайн-платформи «Червона точка пам’яті», розробленої Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр».Національний урок сприяв формуванню стійкого негативного ставлення громадян до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя.

Переглядів: 24 | Додав: adminnvk | Дата: 29.09.2021 | Коментарі (0)

Сьогоднішні події у світі та й в Україні змушують нас змінюватися, підлаштовуватися та бути у безпеці.

Серйозним викликом для всіх стала пандемія коронавірусу, яка змусила колектив Погребівської гімназії Васильківської міської ради Київської області, як і інші навчитися жити в нових умовах - умовах захищеності та безпеки. Ми всі дуже важко сприйняли перший локдаун і закриття школи, було важко всім. Дякуючи Богу з 1 вересня 2020 року ми відчинили свої двері нашим учням, але це перше вересня як і перше вересня 2021 року зустріло нас у нових незвичних умовах.

Всі ми стали більш уважні до свого здоров'я, здоров'я колег та учнів. Але коронаві ... Читати далі »

Переглядів: 25 | Додав: adminnvk | Дата: 29.09.2021 | Коментарі (0)