Учні 5 - 9 класів і педагогічний колектив вирушили на перегляд комедійного мультфільму "Пончари. Глобальне заокруглення" до кінотеатру "Дружба" м.Васильків. Це чудова нагода згуртуватися і весело провести час, якою ми скористалися і радимо всім.

Переглядів: 39 | Додав: adminnvk | Дата: 02.06.2021 | Коментарі (0)

Сьогодні колектив Погребівської гімназії вакцинувалися від коронавірусу вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech - отримали першу дозу.

Адже ми, працівники закладів освіти як ніхто інші знаходимося у групі ризику, оскільки працюємо з колективом - дітьми, батьками. Тому маємо бути захищеними.

Нічого страшного в цьому немає. Все відбувалося організовано, мобільна медична бригада спрацювала на відмінно.

Ми захищаємося самі і бережомо інших. Тільки вакцинація допоможе нам здобути колективний імунітет.

Дякуємо ... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: adminnvk | Дата: 02.06.2021 | Коментарі (0)