Переглядів: 285 | Додав: adminnvk | Дата: 01.06.2021 | Коментарі (0)

1 червня 2021 року у Міжнародний день захисту дітей у Погребівській гімназії відбулося урочисте свято успіху, на якому було відзначено найкращих учнів, які гідно представили наш заклад на Всеукраїнських, обласних та районних (міських) конкурсах, змаганнях.

Нам є ким пишатися, завдяки потужному потенціалу творчих та обдарованих дітей, їх педагогів та батьків ми маємо:

• 10 нагород Всеукраїнського рівня (6 - І місць, 2 - ІІ місць, 2 - ІІІ місць);

• 22 нагороди обласного рівня;

• ... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: adminnvk | Дата: 01.06.2021 | Коментарі (0)

Весело та цікаво ми святкували першу шкільну перемогу - закінчення 1 класу та прощання з Букварем. Діти з радістю звітували Букварику про свої вміння та досягнення, старанно виконували завдання. А Букварик із задоволенням вручив першокласникам Свідоцтва про закінчення навчання за Букварем та присвоєння звання "Друг Букваря".

Переглядів: 29 | Додав: adminnvk | Дата: 01.06.2021 | Коментарі (0)

Юних футболістів Погребівської гімназії Скульського Володимира та Тяку Станіслава привітали зі святом міський голова Наталія Баласинович та генеральний директор футбольного клубу "Колос" Євген Євсеєв та подарували футбольні м'ячі.

Щиро дякуємо за турботу про юне покоління.

Переглядів: 41 | Додав: adminnvk | Дата: 01.06.2021 | Коментарі (0)