Учні 5 та 6 класів подорожували країною Логіки. Щоб стати громадянином цієї держави, потрібно було виконати багато цікавих завдань. Маршрут пролягав містами жартівливих задач, ребусів, народної мудрості та містом "Навпаки". Розв'язуючи завдання, учні проявили кмітливість, наполегливість та логічне міркування. Як нагороду отримали Паспорт громадянина країни Логіки.

Переглядів: 35 | Додав: adminnvk | Дата: 31.05.2021 | Коментарі (0)

Незважаючи на те, що вже за кілька днів завершиться навчальний рік, колектив Погребівської гімназії у рамках розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти проводитть самооцінювання освітніх та управлінських процесів закладу.

Самооцінювання – є процесом вивчення та оцінювання ефективності функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти з метою вдосконалення освітніх і управлінських процесів закладу освіти.

З цією метою відбулася робоча зустріч педагогічних працівників гімназії з т.в.о. начальника управління Державної служби якості освіти у Київській області Людмилою Алексеєєнко-Лемовською Lyudmila Lemovska, яка розпо ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: adminnvk | Дата: 31.05.2021 | Коментарі (0)