Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця!

Всім матерям Погребівської родини бажаємо, щоб Вас любили і цінували ваші діти — найкращі на світі, добрі, розумні та успішні! Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти приїжджають на свята і дарують вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і негасиму любов! Будьте щасливими і здоровими на радість своїм рідним! Хай буде мир і щастя на нашій рідній землі!

Переглядів: 40 | Додав: adminnvk | Дата: 09.05.2021 | Коментарі (0)

У неділю, 9 травня, в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Друга світова війна не оминула жодної української родини. Захищати своїх рідних та свій дім від ворога до лав Червоної армії пішло понад 7 мільйонів українських синів і доньок. В арміях Союзників воювали 250 тисяч, а в Українській повстанській армії – понад 100 тисяч вояків.

Для України Друга світова війна почалася 1 вересня 1939 року із нападу нацистської Німеччини на Польщу. Цього дня німецька військова авіація бомбардувала Львів та інші міста. Від 17 вересня учасником Другої світової війни став Радянський Союз, напавши на Польщу та окупувавши ча ... Читати далі »

Переглядів: 38 | Додав: adminnvk | Дата: 09.05.2021 | Коментарі (0)