У номінації «Естрадна пісня» призерами стали:

ІІ місце - Золоташко Ярослав, учень 3 класу Погребівської гімназії;  ІІІ місце - Козлова Анфіса, учениця 2 класу Погребівської гімназії;  ІІІ місце - Шупта Ангеліна, учениця 6 класу Погребівської гімназії.

Вітаємо юних співаків нашого закладу з нагородами та бажаємо подальших творчих звершень.

Ви найкращі!  Справжня гордість Погребівської гімназії!

... Читати далі »

Переглядів: 70 | Додав: adminnvk | Дата: 19.03.2021 | Коментарі (0)

Ліна Костенко майже все життя присвятила літературі. Друкуватися почала із шістнадцяти років, за цей час опублікувала близько двадцяти видань та збірок творів, написала тисячі рядків.

Ліна Костенко - авторка-шістдесятниця. Її тверда проукраїнська позиція, захист політв'язнів і не аби яка сміливість стали причиною багаторічної блокади. Авторку перестали друкувати й доклали максимум зусиль, щоб її ім'я пішло у забуття. Саме в цей період пані Ліна створила одну з найвідоміших своїх праць - роман у віршах "Маруся Чурай".

Переглядів: 94 | Додав: adminnvk | Дата: 19.03.2021 | Коментарі (0)